Precizní německá kvalita a vyspělé technologie

Multifunkční přístroj Vivenso je užitečný pomocník do každé moderní domácnosti

Vivenso je víc než vodní vysavač

Pro nás byla kvalita a funkčnost vždy na prvním místě. Proto jsme při vývoji a výrobě vodního vysavače Vivenso zaměřili všechny naše síly na to, abychom dokázali vymyslet kvalitní přístroj s dlouhou životností, který vám především usnadní práci při péči o celou vaši domácnost.
Tajemství úspěchu vysavače Vivenso spočívá v unikátní technologii zpracování nečistot uvnitř vysavače. O toto se stará dvoustupňový separátor nečistot, který hned během vysávání dokáže stlačit veškeré nečistoty do vodní nádrže tak, aby se nedostávaly zpátky do ovzduší.
Výjimečnost Vivensa potvrzují také odborníci, neboť přístroj získal ocenění „Nejlepší výrobek roku“ a byl vyznamenán cenou Plus X Award rovnou ve třech kategoriích – inovace, vysoká kvalita a funkčnost. Tu potvrzují i naši zákazníci, kteří vyzdvihují především jednoduchost ovládání a spolehlivost vodního vysavače Vivenso, kterou dokládají i téměř nulové reklamace.

Vývoj Vivensa

Vysavač Vivenso 2001

2001

Vysavač Vivenso 2006

2006

Vysavač Vivenso 2009

2009

Vysavač Vivenso 2013

2013

Bezsáčkový vysavač Vivenso s vodním filtrem

Vivenso v současnosti

Centrála Vivenso v Německu

Centrala Vivenso
Ansbach, Německo

Naše vývojové centrum

Kvalitu našeho vodního vysavače Vivenso umíme zaručit především proto, že veškeré technologie vymýšlíme v našem vlastním vývojovém centru. Zároveň i samotná výroba Vivensa probíhá přímo pod naším dohledem. Pečlivě se staráme o celý proces od výroby jednotlivých součástek, přes montáž, kompletaci až po zabalení produktu.

Všechny komponenty vyrábíme v našich výrobnách v Německu, nejsme tak závislí na dovozu ze zahraničí. Jen tak dokážeme garantovat výběr těch nejlepších materiálů, dokonalé technické zpracování a bezchybnou funkčnost. Německá preciznost a sázka na kvalitu jsou totiž klíčem k dokonalosti multifunkčního přístroje Vivenso.

O společnosti Ampuro s.r.o.

Společnost Ampuro je distribuční pobočka pro Českou republiku, kterou vlastní přímo výrobce Vivensa. Proto dokážeme vždy řešit jakýkoli požadavek nebo problém a hlavně víme, co zákazníkům dodáváme. Naším prostřednictvím můžeme veškeré vaše otázky konzultovat přímo s výrobcem vodního vysavače Vivenso. Majitelé společnosti Gerhard Meier a Jürgen Wehner začali s výrobou čisticích přístrojů už v roce 1992 a od té doby postupně načerpali spoustu zkušeností. Ty vložili v roce 2001 do výroby prvního vysavače s vodním filtrem a separátorem, který si od té doby oblíbili nejen ženy, ale i muži, a to ve více než 40 zemích světa.

Celou nabídku společnosti Ampuro s.r.o. a její oficiální e-shop najdete na webových stránkách:

Lucie Kašparová a vysavač Vivenso

Lucie Kašparová

Managing director
Ampuro, s.r.o.