Vodní vysavač Vivenso

Unikátní multifunkční pomocník, kterého už nedáte z ruky

Dokonalá čistota díky vodnímu filtru a separátoru.

Kvalita vysávání závisí na silném proudu vzduchu, nikoli na příkonu.

Žádné dodatečné náklady, snadná údržba.

Méně častý
a efektivnější úklid.

Vivenso je pomocník pro dokonalou čistotu

Multifunkční přístroj Vivenso vám pomůže uklidit váš domov do posledního smítečka.

Odhalte sílu vody a vzduchu! Vodní vysavač Vivenso oba tyto živly spojuje, a tak šetří váš čas. Tento revoluční přístroj vám poslouží jako čistička vzduchu, vysavač s vodní filtrací, vysavač s funkcí vytírání a aromaterapií.

Je navržen tak, aby vám pomohl v každodenním úklidu a vy se na něj mohli vždy spolehnout.

Lehce se stane novým plnohodnotným a nepostradatelným členem vaší domácnosti.

Bezstarostná údržba

Jednoduché ovládání

Vodní filtrace

Efektivní úklid

Umývání oken s vysavačem Vivenso

Unikátní systém Vivenso

Dokonalá čistota díky obyčejné vodě

Srdcem Vivensa je unikátní zařízení, separátor, který jednoduše odděluje veškeré nasáté nečistoty z podlahy i ze vzduchu a stlačuje je do vody. Díky silnému víru se nečistoty nedostanou zpět a zůstávají ve vodě. K úklidu nepotřebujete nic víc než 3 litry čisté vody z kohoutku.

Kvalitu vysávání neurčuje příkon, ale proud vzduchu

Kvalitu vysavače neurčují watty, ale maximálně možný volný průtok vzduchu. Stabilní proud vzduchu u vysavače Vivenso podporuje i absence prachových filtrů nebo sáčků. Vzduch tak neprochází žádnou bariérou a vysavač i při nízkém počtu wattů dokáže efektivně uklidit.

Žádné dodatečné náklady, snadná údržba

Absence prachových filtrů nebo sáčků vám usnadní údržbu vysavače Vivenso, protože tak odpadají starosti s vytahováním špinavých filtrů nebo vysypáváním pytlíků plných prachu. Jediné, co je třeba udělat, je vylít špinavou vodu a nádobu propláchnout pod tekoucí vodou.

Méně častý a efektivnější úklid

Abyste už nikdy nemuseli uklízet, zařídit neumíme. Ale můžeme vám slíbit, že budete uklízet efektivněji a méně často. Díky pravidelnému používání Vivensa budete objem prachu v bytě postupně snižovat, a tak se sníží i frekvence úklidu.

Z čeho je Vivenso složené

Motorová hlava vysavače Vivenso

Motorová hlava

Více info

Funkčnost a moderní design v harmonii

Motorová hlava Vivenso zaujme svým unikátním designem. Její jedinečnost tkví v možnosti plynulé regulace výkonu pomocí otočného knoflíku. Přesvědčte se sami o jednoduché manipulaci s vodním vysavačem Vivenso a o jeho vynikajícím výkonu!
Separátor vysavače Vivenso

Separátor

Více info

Srdce vodního vysavače Vivenso

Pro vodní vysavač Vivenso byl speciálně vyvinutý separátor nečistot s dvojitým chodem. Různě nastavené lamely způsobují větší víření vody, která tak pohlcuje prachové částice rychleji. Separátor dokáže zachytit i ty nejjemnější částice, jako jsou alergeny, prach nebo roztoči. Vzduch s nečistotami proudí do vodní nádrže, kde se důkladně pročistí, a vy pak můžete dýchat čistý a zdravý vzduch.
Nádrž na vodu vysavače Vivenso

Nádrž na vodu

Více info

Ani zrnko prachu nezůstane suché

Vodní vysavač Vivenso pracuje bez filtračních sáčků, filtrů jemného prachu, HEPA filtrů, motorových filtrů, výfukových filtrů atp. Pachy a prachové částice jsou ze vzduchu zachycovány do vodní nádrže a vázány přímo na vodu. Inovativním řešením pro optimalizaci perfektní péče je vynikající funkce „Dry-Lock“. Rukojeť vodní nádrže umožňuje nejen jednoduchý transport, ale i optimální schnutí.
Podvozek vysavače Vivenso

Podvozek

Více info

Rychlý a flexibilní pohyb!

Kolečka podvozku umožňují optimální flexibilitu. Váš vysavač s vodním filtrem Vivenso vás tak může doprovázet kamkoli.

Technické specifikace Vivensa

Víte, že prach se víří v 30 – 80 cm nad podlahou? Nejvíce ohrožené jsou vaše děti, které mají své plíce v přesně takové úrovni. Odstraňte prach vysáváním nejen z podlahy, ale i ze vzduchu.

Pryč s prachem

Proč pořídit právě vysavač s vodním filtrem? Protože mokrý prach nepoletuje.

 • Po nasátí nečistot, alergenů a prachu do vodní nádrže se vše namočí a stlačí do vodní nádrže.
 • Nečistoty se ve vodě „properou” a navážou na vodu.
 • Vodní filtr zadrží veškeré nečistoty, bakterie, zvířecí srst a roztoče z vaší domácnosti.
 • Vodu nakonec jednoduše vylijete a nádobu vypláchnete do čista.
 • Díky tomu můžete zhluboka dýchat čistý a zdravý vzduch.

Čistí a provoní vzduch

Vivenso vám pomůže také jako čistička vzduchu. Nejedná se o podružnou funkci, ale naopak o jednu z hlavních plnohodnotných.

Čističku můžete zapnout kdykoliv a pročistit si tak vzduch u vás doma. Díky této funkci si můžete dokonce i za přidání kostek ledu mírně ochladit vzduch v prostoru. Po jeho použití se můžete z plných plic nadechnout svěžího vzduchu jako po dešti.

Při nakapání éterických olejů do vody a zapnutí čističky si provoníte celý byt.

Odstraňuje zvířecí chlupy

Vivenso je skvělý i k vysávání zvířecích chlupů. Elektrický kartáč zbaví koberec kompletně od psích i kočičích chlupů, pročeše každé vlákno koberce a tím chlupy beze zbytku vysaje. Elektrický kartáč má svůj pohon, proto je rychlost rotačního kartáče opravdu veliká a se zvířecími chlupy si snadno a rychle poradí. Další nástavec je malý ruční elektrický kartáč, který je určený na čalouněný nábytek a autosedačky.

Vytírá a vysává jedním tahem

Pokud chcete mít svou podlahu dokonale čistou a nechcete ztrácet čas, tuto funkci oceníte. S Vivensem můžete vytírat a vysávat jedním tahem. Stačí vyměnit příslušenství za speciální násadu 2v1 a úklid bude hračka.

Díky jemnému hadříku bude podlaha během chvíle suchá.

Mokré vysávání

Mokré čištění koberců či čalounění vás zbaví prachu i skvrn. Čisticí koncentrát, který je součástí balení sady na mokré čištění, je pod tlakem vstřikován na čalounění či koberec a nečistoty jsou hned automaticky vysávány do nádoby Vivensa. Velké množství proudícího vzduchu opět vlhkost i s nečistotami odstraní. Rozpustí a odstraní se tak většina nejhouževnatějších skvrn. K mokrému čištění budete potřebovat sadu na mokré čištění.

Mytí oken, čištění dlažby vysavačem Vivenso

Vivenso je talent také na mytí oken, a to i velkých okenních ploch, které hladce zvládnete s nástavcem na mytí oken.

Squeegee je ideální nástavec pro mokré čištění povrchů jako jsou dlažba, kachličky, PVC, linoleum atd. Perfektně vás zbaví nečistot usazených ve spárách.

Vyklepání matrací a čalounění

Čas od času je nutné vysát matraci, pohovku či jiný čalouněný nábytek. S vysavačem Vivenso je i toto hračka. Elektrický klepač vyklepe z matrace prach i roztoče až z hloubky cca 20 cm. Hodí se také pro péči o koberce, čalounění a můžete s ním vysávat i tvrdou podlahu. Pořiďte si elektrický klepač a žasněte, kolik špíny zůstane v nádobě na vodu.

1.    Čištění vzduchu od prachových částic pomocí separátoru, který se otáčí rychlostí až 30 000 otáček za minutu.
2.    Dezinfekce vzduchu – proti virům a bakteriím pomocí přidání malého množství dezinfekce Eco Clean Air do nádoby s vodou. 
3.    Provonění vzduchu pomocí vonných esencí nebo látek přírodních (nakrájíme kousky citrusů, bylinek, levandule nebo koření).
4.    Inhalace – při nachlazení pomocí přidání eukalyptové vonné esence.
5.    Provonění vzduchu a posílení imunity pomocí přidání pár kapek vonné esence s colostrem do nádoby s vodou.
6.    Pohlcování nepříjemných pachů (cigaretový kouř, zápach po vaření apod.) v místnosti pomocí přidáním pár kapek vonné esence do nádoby s vodou.
7.    Mírně ochlazovat vzduch v místnosti můžeme pomocí přidání ledové tříště či kostek ledu do nádoby s vodou, takto dojde při čištění vzduchu ke snížení teploty v prostoru.
8.    Nasypáním 1-2 lžic mořské soli do nádoby s teplou/vlažnou vodou a následným probubláváním vody se sůl ve vodě rozpustí a ze zadní části Vivensa vychází vzduch obohacený o minerály, který známe ze solné jeskyně nebo od moře.
9.    Zdravotní pomůcka pro alergiky a astmatiky – pravidelným používáním Vivensa předchází vzniku či výrazně zmírňuje jejich průběh.
10.  Doplnění vzdušné vlhkosti – v prostoru, kde je velké sucho (např. panelové domy v zimním období, kde se topí).
11.  Snížení přebytečné vlhkosti – např. staré domy, v okolí oken ze zdi nebo když se rosí okna.
12.  V případě plísně v místnosti pročistí vzduch od dráždivých alergenů.
13.  Vysávání pevných ploch;
14.  Vysávání kobercových ploch;
15.  Vyklepávání čalounění a pevných podlah do hloubky 25 cm pomocí elektrického klepače;
16.  Čištění odpadů pomocí gumového adaptéru, který nasadíme na základní hadici Vivensa;
17.  Vysávání úzkých prostorů pomocí nástavce na štěrbiny nebo prodlužovací ohebné trubičky;
18.  Odstranění prachu z nábytku, květin nebo žaluzií pomocí štětce z přírodního vlákna;
19.  Úklid kožených sedaček a křesel pomocí turbo nástavce pohon vzduch;
20.  Čištění stěn, stropů a velkých prachových ploch od prachu, pavučin např. před malováním pomocí podlouhlého nástavce z přírodního vlákna;
21.  Nafukování dětského bazénu a balónků na oslavy pomocí adaptéru na nafukování, který nasadíme na základní hadice, a tu zasuneme na výfuk přístroje Vivenso;
22.  Čištění a dezinfekce polštářů a peřin od prachu a roztočů zabezpečíme pomocí vložení deky a polštáře do igelitového pytle z kterého pomocí základní hadice vzduch vysáváme a následně pytel nafukujeme. V nádobě s vodou je dezinfekce Eco Cleaner nebo vonná esence.
23.  Pomocník při uskladnění sezonního oblečení pomocí vakuace – do igelitového pytle vložíme věci určené k vakuaci a pomocí základní hadice vzduch z pytle vysáváme.
24.  Vytírání a vysávání jedním tahem – pomocí mikrovláknového hadříku, který je namočen v čisté vodě, nebo čisticím prostředku. Vyždímáním na požadovanou vlhkost a umístěním na plastový nástavec s hroty. Tímto způsobem můžeme podlahy i pastovat jen bez namočení mikro hadříku.
25.  Vytírání velkých prostorů – pomocí soupravy na mokré čištění límce s vodou a čisticím prostředkem umístěném na podvozku Vivensa, hadice, trubky a nástavce s kartáčkem a gumovou stěrkou. Nastříkáme na povrch požadované množství vody a velkou sací silou přebytečnou vodu odsajeme do prázdné nádoby Vivensa.
26.  Úklid a čištění dlažby, spár pomocí kartáče a gumové stěrky – nástavec squeegee.
27.  Propírání a odstranění fleků z koberců a čalounění – můžeme pomocí soupravy na mokré čištění – límce s teplou vodou a čistícím prostředkem umístěném na podvozku Vivensa, hadice, trubky a dvou nástavců, které rozstřikují na koberce nebo čalounění požadované množství vody a velkou sací silou přebytečnou vodu odsává do prázdné nádoby Vivensa.
28.  Mytí okenvelkých skleněných ploch pomocí nástavce na mytí oken – na jedné straně s mikrovláknovým hadříkem a na druhé straně se stěrkou.
29.  Možnost odsátí velkého množství vod – v případě prasknutí přívodní hadice u myčky, pračky pomocí základní hadice a průhledného nástavce do prázdné nádoby přístroje Vivenso.
30.  Zbavení se velkého množství chlupů domácích mazlíčku z pevných ploch, kobercových ploch a čalounění pomocí velké sací síly přístroje Vivenso a klepací hlavy.
31.  Pročesávání srsti a odstranění přebytečných chlupů u domácích mazlíčků pomocí speciálního nástavce na zvířecí srst.

Kvalita s označením Made in Germany

Vivenso se vyrábí v Německu, což je na zpracování, použitých materiálech i drobných detailech znát. Během svého téměř 20letého působení na světovém trhu se osvědčilo a má za sebou početnou skupinu spokojených zákazníků.

Ve Vivensu máte všechno, co k úklidu potřebujete. Poradí si se všemi druhy povrchů, od koberce přes hladkou podlahu. Ušetříte za kupování speciálních utěrek, prachovek i chemických přípravků a saponátů. Se vším, na co při úklidu narazíte, si Vivenso hravě poradí.

 • Maximální příkon: 800 W
 • Příkon klepač: 150 W
 • Hmotnost: 6 kg
 • Rozměry: 44,5 x 35 x 38 cm
 • Objem nádoby: 3 l
 • Délka napájecího kabelu: 7 m
 • Separátor: 30.000 otáček za minutu
 • Vysávání: mokré, suché
 • Provedení: bezsáčkový vysavač
 • Vhodné pro alergiky
 • Plynulá regulace výkonu
 • Záruka: 24 měsíců
 • Vyrobeno v Německu

Vyberte si způsob nákupu Vivensa podle svých preferencí

Nákup na e-shopu

Nejjednodušší cesta k vašemu Vivensu. Objednejte si jej rovnou z našeho e-shopu a my vám jej prostřednictvím přepravní společnosti doručíme do dvou pracovních dnů. Případně si jej můžete vyzvednout osobně na naší pobočce v Praze-Dubči.

Prémiová služba v ceně

Líbí se vám vodní vysavač Vivenso, ale potřebujete více informací a vysvětlení jednotlivých funkcí? Tak přesně pro vás je určena naše prémiová služba. Náš specialista vám Vivenso přiveze až k vám domů, seznámí vás s ním a pomůže vám s jeho nastavením. Pokud byste však z jakéhokoliv důvodu nebyli spokojeni, můžete mu ho ihned vrátit.

Zkouška Vivensa u vás doma

Stále ještě váháte, jestli je Vivenso pro vás to pravé? Vyzkoušejte si zdarma efektivní úklid s tímto nepostradatelným pomocníkem. Náš specialista vám přímo u vás doma vysavač Vivenso nezávazně představí a vy se sami rozhodnete, jestli odpovídá vašim potřebám a splňuje vaše očekávání. To vše nezávazně a samozřejmě zdarma.

Vysavač Vivenso v akci

Spokojení zákazníci

Chci si objednat prémiovou službu v ceně

Prosím vyplňte dle skutečnosti a vašich preferencí, budeme vás kontaktovat.

Po odeslání formuláře budeme vás kontaktovat s upřesněním data a času.