Reference našich zákazníků

Komu Vivenso ulehčilo život a pomohlo k dokonalé čistotě

Čistá domácnost s dětmi

Velké díky za VIVENSO! Okamžitě se stal miláčkem domácnosti

Je to úžasný pomocník, do kterého se každý musí okamžitě zamilovat! Naprosto mě dostalo, v čem člověk spí (přesto, že já peru a převlíkám postele každý týden a někdy i dřív). Tepovač má opravdu velkou sílu a člověk se nestačí divit, co v té vodě vidí. Nesmírná výhoda je to, že se vyleje voda a nepráší se v bytě výměnou či vysypáváním sáčku a ušetří se tak peníze za věčné kupování sáčků. Dlouhá hadice je další úžasná vychytávka, jednoduché ovládání a hlavně díky vašim úžasným vůním byt krásně voní při každém spuštění vysavače (a že u nás vrčí pořád). Je to prostě úžasný stroj a já strašně moc děkuji za nás všechny a hlavně za Patička, protože pro něj je čisté a bezprašné prostředí úplně nejdůležitější.
 

Marcela P.

Je kvalitním pomocníkem při úklidu, ale také se nám velmi osvědčil jako osvěžovač a čistič vzduchu

Moc děkujeme za možnost vyzkoušení – testování Vivensa a i my se řadíme mezi ty, kteří si ho po 14 dnech odkoupili. Důvodem je, že je nejen kvalitním pomocníkem při úklidu, ale také se nám velmi osvědčil jako osvěžovač a čistič vzduchu. A nejvíc se těším, až ho v létě otestujeme s kostkami ledu jako klimatizací v horkých dnech… A nyní k samotnému testování. Manipulace s vysavačem je snadná, dá se říci totožná s naším předchozím vysavačem. Jen je Vivenso o trošičku těžší. To nám ale nevadí. Naopak. Je bytelný a alespoň s ním nemůže až tolik zlobit náš tříleťák. Jízda po bytě, ať už na koberci či po dlažbě – bez problémů. Vysávání hladkých povrchů i koberců – v pohodě, bez problémů. Stejně tak čištění čalouněné sedačky. Hlučnost vysávání je srovnatelná s naším předchozím vysavačem, hlučnější je při osvěžování vzduchu. Změna hodně moc viditelná byla zejména u mé mamky, kde jsme Vivenso použili na starší koberce a sedačku. Ve chvíli, kdy mamka vešla do pokoje, tak řekla, že se v místnosti lépe dýchá. A to jsme ji řekli, že jí „jen vyluxujeme”. Toto tedy je důkazem toho, že Vivenso během úklidu rovněž čistí i vzduch. A co teprve když jsme Vivenso použili jako osvěžovač vzduchu a přidali do toho vůně. Nejvíc mi pomohla eukalyptová v době, kdy jsem měla virózu a ucpaný nos. Za chvilku se mi po jejím využití krásně dýchalo. Čištění Vivensa je snadné.

Pistalinda

Vysavač Vivenso při úklidu domácnosti
Rodina používající multifunkční vysavač Vivenso

Nejvíce Vivenso využívám k luxování, před luxování vždy vyčistím vzduch v baráčku, to jsou hlavní věci, ke kterým Vivenso používám. Používám ho každý týden, v rámci větších úklidů pak používám tepovač, ale je to méně časté než samotný lux.

Eva I.

Do doby než jsem si pořídila Vivenso, používala jsem při úklidu Rainbow. Asi po 15 letech odešel motor, takže jsem se poohlídla po podobném a cenově dostupnějším. Vivenso mám skoro 1 rok a zatím jsem spokojená. Luxuji ráda a mám dobrý pocit, že je opravdu vyluxováno a čisto, prostě uklizeno. Hodně používám klepač a taky čističku vzduchu, kterou jsme hodně využili i po rekonstrukci bytu, kdy byl všude prach. Zatím velká spokojenost.

Slávka P.

Žena v obývacím pokoji
Muž uklízející stůl

Jsem singl žijící muž, 65+ a tak se starám o provoz své domácnosti sám. Na jaře 2020 jsem hledal bezsáčkový vysavač, neb minulý model odešel spolu s exmanželkou. Mojí pozornost upoutalo Vivenso a po působivé prezentaci výrobku v mém domě, jsem se ihned rozhodl koupit. Používám jej hlavně na vysávání, které jde s Vivenso skvěle díky vysokému výkonu a efektivnosti přístroje. Teď v zimě často topím v krbu, takže poté musím luxovat vždy a to je s Vivenso snadná věc.

Jiří V.

S Vivensem jsem velmi spokojená. Nejvíce ho využíváme na čištění vzduchu a samozřejmě k vysávání, jak podlahových krytin, tak sedací soupravy a matrací. Vzhledem k tomu, že já sama trpím lehčí formou astmatu se snažíme, co nejvíce využít jeho funkci „čističky“ vzduchu. A musím říci, že se mi každopádně lépe dýchá. Strana úklidu je v domácnosti celkově méně prachu a volně poletujících částic.

Petra L.

Rodina používající vysavač Vivenso