Google Script

alergie

Alergie

Senná rýma, zvířecí srst nebo pyly?

Žena s dítětemStále více lidí trpí různými druhy alergií. Alergie jsou obranné reakce imunitního systému na určité původce. Jsou vyvolávány alergeny.

V přírodě existuje mnoho alergenů, které jsou pro alergika zdrojem alergických reakcí. Aby alergici předešli alergiím, podstupuje většina lidí mnoho různých testů. Zdolání alergie však často není možné.

Existují různé faktory, které mohou být příčinou vzniku nebo šíření alergie. Patří mezi ně například znečištění životního prostředí nebo změna životního stylu.

Vivenso aromatizuje vzduch a zajišťuje dobré klima v místnosti. Vynikající technologie váže nečistoty přimo na vodu, ve které jsou zachyceny.

Silné znečištění domácím prachem, který se víří v oblasti 30 - 80cm nad podlahou, je častým důvodem vzniku alergie.

Nejvíce v ohrožení jsou děti kvůli jejich malému vzrůstu. Dětské plíce jsou tím nejcitlivějším a nejdražším filtrem.

V České republice trpí 4 miliony lidí na alergii, tj. každý čtvrtý a z toho každým druhým je dítě. Průzkumy ukazují, že v roce 2015 by měl alergií trpět každý druhý člověk!

Nejvíce znečištěný vzduch je především v uzavřených prostorech, tj. domácnosti, kanceláře apod. Množství prachu venku je též nemalé, proto dnes každý desátý v České republice trpí problémy s dýchacími cestami.

Multifunkční vodní vysavač vivenso má pro Vás řešení.

Vyčistí Vám vzduch v domácnosti tak, jako příroda čistí vzduch venku.